Știri și evenimente

Anunt concurs - Consilier juridic

Primăria Comunei Valea Râmnicului, cu sediul în comuna Valea Râmnicului, judeţul Buzău, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea funcție publice.

Rezultat final concurs

Rezultatul final la concursul pentru ocupareain functiilor publice de executie in cadrul aparatului de specialitate al Primarului Comunei Valea Ramnicului.

Rezultat proba interviu concurs

Rezultatul probei interviu  la concursul pentru ocupareain functiilor publice de executie in cadrul aparatului de specialitate al Primarului Comunei Valea Ramnicului.

Rezultat proba scrisa concursuri

Rezultatul probei scrise  pentru ocuparea/promovarea in functie publica de executie in cadrul aparatului de specialitate al Primarului Comunei Valea Ramnicului.

Anunt public - Reactualizare PUG

Primaria comunei Valea Ramnicului si Consiliul local al Valea Ramnicului, jud. Buzau anunta publicul interesat cu privire la reactualizare a Planului Urbanistic General al comunei Valea Ramnicului, ca s-au inscris la procedura simplificata urmatorii ofertanti.

Anunt de intentie - Reactualizare PUG

Primaria comunei Valea Ramnicului si Consiliul local al Valea Ramnicului, jud. Buzau anunta publicul interesat asupra intentiei de reactualizare a Planului Urbanistic General al comunei Valea Ramnicului.

Rezultat selectie dosare inscriere concursuri

Inspector cls. I grad profesional debutant - Compartiment Impozite si taxe

Politist local cls. I grad profesional debutant - Birou politie locala